خدمات

خدمات کامل اجاره و طراحی دکوراسیون

شرکت های بزرگ، دارای شخصیت حقوقی. مراسم عروسی. رویدادهای ویژه گالاس خواسته ها

در پشت فلسفه ما قرار دادن مراقبت شخصی استثنایی هستیم و خدمات مشتری به هر یک از مشتریان ما. ما با شما همکاری می کنیم تا اطمینان حاصل کنید تمام جزئیات شما در محل و به موقع تحویل داده شده است. مدیر خلاق ما یک چشم انداز است که یک فرایند را برای جشن گرفتن شما طراحی خواهد کرد. با چشم انداز شما در ذهن، ما شما را از طریق مفاهیم مختلف و طراحی دکوراسیون در حالی که تهیه طرح طبقه برای تعریف زیبایی شناسی رویداد خود را به شما راه رفتن. خدمات ما شامل مشاوره اولیه و بازدید از سایت است.

طراحی رویداد

رویداد شما انعکاسی از کار ما است. در Mohani، ما از مفهوم به اجرای نزدیک با شما کار می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که سرویس بی نظیری به دست آورده اید و یک تجربه به یاد ماندنی. در طول فرآیند طراحی، ما در مورد رویداد شما، مربوط به تدارکات صحبت خواهیم کرد و هر گونه دیدی که ممکن است در ذهن داشته باشید. بسته به بودجه شما و زیبایی شناسی محل برگزاری، ما یک موضوع و مفهوم را با یک طرح نهایی در محل نهایی می کنیم.

کامل اجاره دهکده خدمات

برای اطمینان از رویداد شما بی نظیر شروع به پایان می دهد ما پیشنهاد طراحی دکوراسیون کامل و اجاره که تضمین می کند کیفیت رویداد شما. این سرویس شامل طراحی و طراحی دکور برای کل رویداد شما می باشد که زیبایی شناسی محل را تکمیل می کند و قیمت گذاری بسته بندی را که متناسب با بودجه شما است، ارائه می دهد. هیچ رویدادی خیلی کوچک یا بزرگ نیست برای اطلاعات بیشتر به صفحه بسته دکوراسیون مراجعه کنید.

مرحله برآمدگی و پردهء پشت صحنهء تاتر

رای اضافه کردن نیک به هر رویداد شرکتی یا ویژه، ما ارائه پانل سفارشی براق براق و پس زمینه پس زمینه که رویداد شما را به سطح بعدی می برد. مراحل ما در دسترس هستند گرد یا مستطیل، سفارشی ساخته شده در انبار ما. اندازه های مختلف از 12 اینچ تا 16 اینچ در دسترس است. پوشش دادن نیز برای پوشش مراحل ارائه شده توسط محل (های) در دسترس است. برای پس زمینه ها، ما پانل های سفارشی می سازیم که می توانند از 4ft تا 8ft و بزرگتر باشد. ما با نصب این خدمات، تحویل و تخریب کامل را ارائه می دهیم. پروژه های ما برای دوام و طولانی مدت ساخته شده اند. این علاوه بر عالی برای هر موضوع در رویداد شما است.

روشنایی و محیط زیست

ما یک بسته نورپردازی ارائه می دهیم که ممکن است در هر زمینه ای از نورپردازی برای پس زمینه های شما وجود داشته باشد و نمایش آیتم های نمایش به لوستر ها برای ایجاد رویداد شما بسیار جذاب است. ما قطبهای لوستر را از 1 قطب دست، 2 قطب دست و 4 قطعه دستی باز می کنیم. انتخاب خیره کننده برای رویدادهای در فضای باز و در محیط داخلی، به ویژه برای مکان هایی که هزینه های زیادی را برای نصب و راه اندازی تلقی می کنند. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

اتاق و حوض پریدن

نقاشی می تواند زیبایی شناسی یک محل را تغییر دهد مانند هیچ چیز دیگر. ما خوشحالیم که برای رویداد شما طراحی روکش دار، اتاق کامل و طراحی روبان را ارائه می دهیم. قطارهای ما با ارتفاع 20 وات بالا برای سقف به ارتفاع کف شروع می شود. رنگ سفارشی را می توان بر اساس درخواست به ارمغان آورد

برپایی  | درهم دریدن  | تحویل

ما خدمات نصب و پاره کردن را علاوه بر طراحی رویداد و خدمات دکورمان ارائه می کنیم. تیم ما در همان روز و یا روز بعد تنظیم و سبک خواهد شد بسته به برنامه توافق شده با توجه به پیچیدگی و ظرافت محصولات دکور ما، اقلام خاص فقط با این بسته در دسترس خواهد بود. قیمت ما متفاوت است بسته به اجاره محصول. هزینه های تحویل بسته به منطقه متفاوت است. ما یک بسته برای شما طراحی می کنیم

رندر 3D و نرم افزار اتوکد

بسته به لجستیک رویداد و محل برگزاری شما، برخی از پروژه ها نیاز به نقشه برداری از نقشه های اتوکد دارند که ممکن است در نرم افزار دو بعدی یا سه بعدی رندر باشند. ما از طرح طراحی لذت می بریم و یک نقشه طبقه را که مطابق با معیارهای مورد نظر شماست، ایجاد می کنیم. بسته به ترجیح شما، طراح داخلی ما همچنین طرحهای مختلف طبقه را برای انواع مختلف ارائه می دهد که ممکن است یا نیازی به اضافه کردن سرویس های دیگر ما نباشد. این را می توان در طول مشاوره جسورانه خود را با طراح ما مورد بحث قرار گرفت. این نرم افزار عالی برای رویدادهای بزرگ، گالاس و صفحه اصلی است.

برای ارجاع برنامهنویس و فروشنده، از لیست فروشندگان مورد نظر ما بخواهید.

ما لذت بردن از کار با فروشندگان معتبر در شهر داشته ایم.

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram

Tel | 778.389.2114   Email | events@mohanieventdesign.com 

 © 2017 Mohani Event Design. All Rights Reserved.